کشت و صنعت بردیا
خانه / هواکش صنعتی / ارائه انواع هواکش صنعتی سنگین

ارائه انواع هواکش صنعتی سنگین

امروزه ارائه انواع هواکش صنعتی سنگین افزایش پیدا کرده است. در سطح کشور مدل های مختلفی از این هواکش ها در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

هواکش برند از پرفروش ‌ترین هواکش هایی است که معمولا صنعتگران برای بهتر کردن هوا از آنها استفاده می ‌کنند. هواکش مرغوب نیز در سطح کشور تولید و در اختیار مشتریان قرار می ‌گیرد. این نوع از کالاها در مدل های مختلفی انجام می گیرد.

ارائه انواع  هواکش صنعتی سنگین

مشخصات هواکش صنعتی سنگین

مشخصات هواکش صنعتی سنگین می خواهیم با مشخصات یکی از انواع هواکش ها یعنی هواکش صنعتی سنگین بیشتر آشنا شویم، پس در ادامه مطلب ما را همراهی نمایید.

  1. این هواکش ها دارای پروانه شش پر هستند و جنس آنها فلزی می باشد که مدل پروانه در آن ها نیز مختلف است و در اندازه ‌های مختلفی به وجود آمده است.
  2. همچنین حجم بالایی می باشد بنابراین برای سالن ‌های مانند مرغداری ها، گلخانه ها، خشکشویی ها، کارخانه ها گزینه مناسبی هستند. همچنین درجه حفاظت آنها نیز در مقابل با دیگر مدل ها بالاتر است، این رو در برابر ورود هرگونه اجسام خارجی پاشش آب مقاومت نشان می ‌دهند.
  3. این سری از هواکش ها در داخل کشور ایران تولید می گردند و برند های مختلفی نیز از آنها پشتیبانی می‌ کنند. توان آنها بسیار بالا است و مدل های بسیار متنوع و متفاوتی نیز دارد.
  4. دور‌موتور آنها از ۱۳۵۰ تا بالاتر است و این باعث می شود که قدرت بالا و همچنین سرعت بالایی داشته باشند.
  5. هواکش ها برای اینکه از زنگ زدگی جلوگیری شوند با یک لایه فلزی پوشانده شدند.

هم چنین در موتور های تکفاز و سه فاز و چهار قطبی و یک قطبی ارائه می ‌شوند.

راهنمای تهیه انواع هواکش صنعتی سنگین

راهنمای تهیه انواع  هواکش صنعتی سنگین برای اینکه خرید و تهیه کالا به صورت مناسبی انجام شود نیاز به یک راهنما وجود دارد. ما می خواهیم راهنمایی تهیه انواع هواکش صنعتی سنگین برای شما باشیم، پس در ادامه نیز ما را همراهی کنید.

  1. اولین موردی که در تهیه این کالاها باید به آن توجه کنید برند می باشد. باید توجه کنید کالایی که تهیه می کنید کیفیت مناسبی داشته باشد و بتواند تا مدت ها مورد استفاده قرار بگیرد.
  2. دومین نکته بسیار مهمی که در تهیه این کالا ها مهم می باشد این است که حتما سعی کنید که ابتدا کاربرد این وسیله را معین کنید. یعنی اصلا مشخص کنید، از این هواکش در چه محیط صنعتی قصد استفاده دارید و بعد از آن متناسب با آن نوع درست این وسیله را خریداری و استفاده کنید.
  3. نکته بعدی توجه به قیمت است. متاسفانه امروزه بعضی از فروشندگان قیمت نامناسبی را برای این کالا ها ارائه می ‌دهند و این باعث می شود که مشتریان بتوانند به صورت مناسبی انتخاب کنند از این رو حتما در خرید سعی کنید که با قیمت مناسب این کالا را خریداری نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام