کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری اتوماتیک / بازرگانی انواع آبخوری اتوماتیک بلدرچین

بازرگانی انواع آبخوری اتوماتیک بلدرچین

آبخوری در انواع مختلف دستی و اتوماتیک تولید می‌شود و آبخوری اتوماتیک عملکرد بهتری دارند. آبخوری در محیط‌های پرورش طیور مانند بلدرچین مورد استفاده قرار می‌گیرند. آبخوری اتوماتیک بلدرچین درجه یک، دارای بدنه‌ی مستحکم و با دوام هستند‌. مراکز و شرکت‌های بازرگانی ، انواع آبخوری را به صورت عمده و کلی در سراسر کشور توزیع و عرضه می‌کنند و خریداران برای خرید کلی و عمده و بدون واسطه می‌توانند حضوری به این مراکز مراجعه کرده و کالای مد نظر را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایند.

بازرگانی انواع  آبخوری اتوماتیک بلدرچین

مزیت استفاده از آبخوری اتوماتیک

مزیت استفاده از آبخوری اتوماتیک

امروزه متخصصین داخلی با علم و دانش خود توانسته‌اند آبخوری پیشرفته و مجهز را در داخل کشور تولید کنند. امروزه در مرغداری‌ها از آبخوری اتوماتیک بسیار استفاده می‌شود. این آبخوری‌‌های پیشرفته، قابلیت آبخوری بلدرچین یک روزه تا بلدرچین‌های بالغ و همچنین طیور دیگر را دارد. آبخوری اتوماتیک به صورت ساده و معمولی در کف مرغداری‌ها قرار می‌گیرد و یا به صورت آویزی می‌باشند‌. این آبخوری‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و همچنین می‌توان مقدار آب آبخوری را نیز تنظیم کرد که این کارایی موجب می‌شود که آبخوری‌های اتوماتیک مناسب انواع طیور یک روزه تا بالغ باشند. آبخوری اتوماتیک طبق برنامه ریزی که می‌شود پس از پر شدن کفی آبخوری به صورت خودکار آب را قطع می‌کند. اکثر آبخوری‌های امروزی از جنس پلاستیک محکم می‌باشند و از طول عمر بالایی برخوردار هستند و در برابر بسیاری از عوامل فیزیکی و شیمیایی مقاوم می‌باشند‌. آبخوری اتوماتیک قطعات زیادی ندارد و قابل شست و شو و ضدعفونی کردن می‌باشند که این امر موجب سلامتی طیور و حفظ آنها در برابر بسیاری از بیماری‌ها می‌شود.

به طور کلی می‌توان گفت که آبخوری اتوماتیک بسیار مقرون به صرفه است و از هدر رفتن آب جلوگیری می‌کند و به خاطر مکانیزم خودکاری که دارند آب قطع و وصل می‌شود، یعنی پس از پر شدن کفی قطع شده و وقتی آب آبخوری کم و خالی شد به صورت خودکار آب وصل می‌شود در نتیجه طیور همیشه به آب تازه دسترسی دارند و همچنین از نشت آب زیاد به محیط داخل مرغداری جلوگیری می‌کند. از مواد اولیه با کیفیت و بهداشتی تولید شده‌اند و نصب و حمل و نقل آسانی دارند.

خرید عمده آبخوری اتوماتیک بلدرچین

خرید عمده  آبخوری اتوماتیک بلدرچین

خرید مستقیم و عمده آبخوری اتوماتیک از شرکت‌های دولتی و خصوصی، به خاطر نبودن دلال و واسطه، باعث می‌شود که قیمت آبخوری‌های اتوماتیک کاهش چشمگیری داشته باشد. خرید این محصولات علاوه بر حضوری به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر می‌باشد و بسیاری از نمایندگی‌های این محصولات در سایت‌های اینترنتی نیز انواع آبخوری را به صورت عمده به فروش می‌رسانند. خریداران برای خرید عمده آبخوری اتوماتیک می‌توانند به مراکز و سایت‌های مربوطه حضوری و غیر حضوری مراجعه کرده و این محصولات را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام