تولید کنندگان تجهیزات مرغداری ارزانترین قیمت در شیراز

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری با ارائه نمونه های مختلفی از این تجهیزات به بازار داخلی و صادراتی، با کیفیت عالی، و قیمتی کاملا ارزانترین، در پی رونق بخشی چند برابری پرورش مرغ و دیگر طیور در بازار سراسری هستند. که در این راستا کارخانه داران شیرازی با ارائه بهترین نمونه ها با قیمت ارزان را در اولویت کار خود قرار داده اند، که این کار آنها را نسبت به دیگر تولید کنندگان متمایز می سازد. شرکت های بازرگانی و پخش عمده در داخل و خارج از کشور مسئول عرضه و فروش سمپاش پشت تراکتوری هستند.

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

در تمامی استان های کشور تولید کنندگان بسیاری در حال ساخت انواع مختلف تجهیزات و لوازم به روز برای صنعت مرغداری می باشند. ولی پایداری برای تولید کنندگانی می باشد که با توجه به سفارش مشتری بهترین و کاربردی ترین تجهیزات را با توجه به متراژ سالن مورد نظر ساخته و به مرحله نسب برسانند. که در این رابطه شرکت کشت و صنعت بردیا با ارائه تجهیزاتی کارآمد و مهندسی دقیق به فکر رضایتمندی این مشتریان در جای جای این کشور می باشد.

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری  تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

تجهیزات مرغداری

اگر به صورت کلی پرورش مرغ را مورد بحث قرار دهیم به کار گیری تجهیزات و انواع لوازم پیشرفته مرغداری در افزایش تولید، و سلامت مرغ ها و دیگر پرندگان اهمیت قابل توجهی خواهد داشت. به گونه ای که بدون در اختیار داشتن لوازم و تجهیزات کار آمد قادر نخواهیم بود شرایط مناسبی را در پرورش این پرنده به وجود آوریم.

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

تجهیزاتی که می تواند ما را در این راه به بهترین شکل همراهی کنند، از جمله موارد زیر می باشند.

قفس برای مرغ گوشتی و تخمگذار

  1. قفس تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، و ساده، با ساختار باطری، یا ستونی.
  2. قفس منبری، اتومات، نیمه اتومات و ساده
  3. طراحی سیستم کودکش اتومات بر روی تمامی قفس ها

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری  تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

دانخوری و آبخوری

دانخوری و آبخوری را می بایست یکی از مهم ترین تجهیزات در امر پرورش بر شمرد، چرا که با هماهنگ بودن این دو وزن گیری پرنده رشد سعودی پیدا خواهد کرد. و در پایان نتیجه قابل قبولی را مشاهده خواهیم کرد.

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما