خرید سمپاش تراکتوری دست دوم در مصارف مختلف

خرید سمپاش تراکتوری دست دوم سبب شده تا کشاورزان در مصرف مختلف بتوانند این نمونه دستگاه را با قیمت مناسب خریداری کنند. چراکه به نوبه خود در بحث هزینه ها کمک بسیار زیادی به آنها می‌کند. بنابراین سبب می‌شود تا عمده کشاورزان بتوانند انواع مختلف سمپاش های تراکتوری و دیگر نمونه ها را با قیمت مناسب خریداری کنند.

 

خرید سمپاش تراکتوری

خرید سمپاش تراکتوری دست دوم

در بسیاری از موارد دیده شده که کشاورزان و باغداران قدرت مالی خوبی جهت خرید سمپاش های نو ندارند، و این امر خلع بسیاری در کار آنها به وجود می‌آورد. اما اگر اقدام به خرید سمپاش دست دوم کنند، همان دستگاه مورد نظر را با قیمتی باور نکردنی به دست می آورند. البته بسیاری از سمپاش های دست دوم کار زیادی با آن صورت نگرفته و مالک به خاطر عدم نیاز و یا برخی مشکلات که در امر نگهداری آن صورت می‌پذیرد اقدام به فروش این محصول نامبرده می‌شود.

اگر فرد خریدار اقدام به خرید دستگاه دست دوم کند به نسبت نمونه نو، با بیش از 20 الی 30 درصد کاهش قیمت رو به رو خواهد شد.

 

خرید سمپاش تراکتوری

 

خرید سمپاش تراکتوری

خرید سمپاش تراکتوری اغلب برای مبارزه با آفات و بیماری‌ها در باغ‌های مرتفع، و یا مزارع وسیع انجام می‌شود. بنابراین استفاده از این نوع دستگاه سبب می‌شود یکنواختی در عملیات سمپاشی، کاهش مصرف، جلوگیری از هدر رفتن و ریختن سموم بر روی زمین تا 50/ درصد، افزایش سرعت سمپاشی، و کاهش نیروی انسانی به عنوان مزایای سمپاش تراکتوری می‌باشد.

 

خرید سمپاش تراکتوری

سمپاش تراکتوری در مصارف مختلف

سمپاش تراکتوری را می‌توان برای اکثر مناطق مورد استفاده قرار داد که از جمله آنها می توان به مزارع بزرگ و یا مرتفع، باغ های عظیم و دیگر مواردی که سمپاشی آنها متحمل زمان بسیاری می‌شود. می‌توانید نیز مورد استفاده قرار دهید. البته برای سمپاشی در هکتار های پایین هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این دلیل که به نسبت دیگر نمونه ها از مزایایی بیشتری برخوردار می‌باشد.

 

خرید سمپاش تراکتوری

سمپاش تراکتوری

سمپاش تراکتوری از ویژگی‌های بالایی برخوردار می‌باشد که آن را به نسبت دیگر نمونه ها متمایز می‌سازد.

  1. مخزن پلی ایتیلن 3 تیکه که شامل 1. مخزن اصلی 2. مخزن شستشوی دست 3. مخزن شستشوی مدار سمپاش.
  2. مجهز به صافی فشار برای مقابله با گرفتگی نازل.
  3. مجهز به گیربکس دو سرعته جهت افزایش سرعت سمپاشی.
  4. دارای کلاچ مخصوص به منظور انتقال نیرو از حد اقل به حد اکثر.
  5. دارای همزن هیدرولیکی برای یکنواخت ماندن سم در زمان پاشش.
  6. قابلیت تغییر زاویه توربین به صورت هیدرولیکی.

خرید سمپاش تراکتوری

خرید سمپاش

جهت خرید و یا سفارش ساخت انواع مختلف سمپاش، یا سموم، می‌بایست با متخصصین زبده کمپانی بزرگ بردیا ترید ارتباط برقرار کرد. تا از خدمات ویژه این مجموعه بهرمند شد.

خرید سمپاش تراکتوری

منبع : ادوات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما