کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / خرید و فروش خوش قیمت سمپاش فرغونی دست دوم و نو

خرید و فروش خوش قیمت سمپاش فرغونی دست دوم و نو

خرید و فروش سمپاش فرغونی دست دوم به دلیل بالا رفتن قیمت سمپاش­ها  رونق یافته است. کشاورزان به دلیل نیاز به این نوع سمپاش به دلیل سهولت کار با آن به خرید سمپاش دست دوم تمایل دارند. چرا که این نمونه از سمپاش ها از بابت قیمت و کارآیی که از خود بر جای می گذارد مقرون به صرفه تر است تا نمونه های دیگر سمپاش, به همین دلیل خرید و فروش آن به صورت کاملا خوش قیمت در بازار صورت می پذیرد.

سمپاش فرغونی دست دوم

سمپاش فرغونی

سمپاش­ها را با توجه به نوع کاربری و نیز کاری که قرار است با آن انجام گیرد به دو دسته کلی سمپاش دستی و سمپاش موتوری تقسیم‌بندی می‌کنند.

سمپاش فرغونی جزء سمپاش­های موتوری محسوب شده و استفاده از آن به دلیل داشتن مخزن بزرگ، در مزارعی که دارای وسعت زیادی هستند، توصیه می‌شود.

کاربردهای سمپاش فرغونی

به کمک این سمپاش می‌توان برای از بین بردن آفات گیاهی و جلوگیری از اشاعه و پراکندگی آن‌ها اقدام کرد. همچنین برای سمپاشی در خانه‌ها، بر روی شاخه‌های درختان در خیابان و نیز گلخانه‌ها کاربرد دارد. به کمک سمپاش فرغونی می‌توان به کنترل بهتر و جلوگیری از رشد بی‌رویه علف‌های هرز که سبب نابودی محصولات هستند، اقدام کرد.

سمپاش فرغونی دست دوم

مزایای استفاده از سمپاش فرغونی

  1. کاهش چشمگیر تلفات محصولات باغی
  2. صرفه‌جویی در مصرف سم و پاشش یکنواخت
  3. افزایش سرعت سمپاشی و بالا رفتن راندمان کاری
  4. کاهش هزینه‌های سمپاشی به‌خصوص در مزارع با وسعت زیاد

بهترین روش استفاده از این سمپاش آن است که ابتدا سمپاش را آماده کرده، لباس ایمنی کار را پوشیده و پس از تنظیم و ثابت نگه‌داشتن فشار داخلی سمپاش آماده پاشش مواد به روی سطح مورد نظر شد. رعایت فاصله مناسب هنگام پاشش مواد سمی از موارد مهمی است که باید در حین کار به آن دقت کرد.

سمپاش فرغونی دست دوم

فروش سمپاش فرغونی دست دوم

فروش سمپاش فرغونی دسته دوم معمولاً در مراکز عرضه ابزار و ادوات کشاورزی اتفاق می‌افتد. فروشنده دستگاه سمپاش دسته دوم باید قبل از فروش کالای خود معایب دستگاه را به خریدار اعلام کند. خریدار هم بهتر است قبل از خرید این نوع محصولات به علت اینکه دست دوم به حساب آمده و هزینه استهلاک بیشتر شده است، دقت بیشتری در خرید به عمل آورد.

سمپاش فرغونی دست دوم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع انواع سمپاش ۱۰۰ لیتری فرغونی چرخدار

سمپاش دارای انواع مختلفی است که یکی از نمونه‌ های آن سمپاش 100 لیتری فرغونی می باشد که دارای طراحی و کارایی خاصی بوده و از کاربردهای زیادی برخوردار می باشد به ه

کانال تلگرام