کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش موتوری / خرید و فروش و قیمت دستگاه سمپاش موتوری هوندا

خرید و فروش و قیمت دستگاه سمپاش موتوری هوندا

قیمت سمپاش موتوری هوندا با توجه به برخی از موارد از قبیل شرکت توزیع کننده، قدرت موتور و پمپ و متعلقات همرا کاملا متغییر می باشد. خرید و فروش اینترنتی انواع مختلف سمپاش های موتوری هوندا در همه ی نقاط کشور از طریق نمایندگی های مجاز در حال افزایش است .

قیمت سمپاش موتوری هوندا

خرید انواع دستگاه سمپاش موتوری هوندا

 در هنگام تهیه ی این دستگاه ها باید به نکته هایی از قبیل ، کشور سازنده ی آن و جنس قطعه ها ی استفاده شده در زمان تولید ، مقدار حجم مخزن ، و نوع استفاده در مصارف باغات یا مزرعه ها توجه داشت .

همه ی این نکته هایی که گفته شد بستگی به کمپانی پخش کننده ی این دستگاه ها در کل کشور دارد تا در هنگام خرید انواع گوناگون سمپاش های موتوری هوندا با قیمت مناسب این دستگاه را تهیه کنیم  .

قیمت سمپاش موتوری هوندا

درباره ی سمپاش های موتوری

 سمپاش های موتوری از جمله دستگاه هایی به حساب می آید که به خاطر آسان شدن کار و بالا رفتن بازده در عملیات سم پاشی ، ساخته شده است  که موتور آن از طریق سیستم الکتریکی فعال شده که این کار منجر به فشار امدن به دستگاه  و پاشیدن محتویات آن روی گیاه می شود .

قیمت سمپاش موتوری هوندا

ارزان ترین سمپاش پشتی موتوری

سمپاش ها در انواع گوناگون در بازار در دسترس هستند . که می توان به سمپاش زنبه ای ، پشتی موتوری ، پشت تراکتوری ، شارژی ، پشتی میکرونر اشاره کرد . که خیلی زیاد توسط مارک های معتبر طراحی و تولید می شود . که هر یک حاوی مزیت ها و معایبی هستند . و برای استفاده ی ویژه ای طراحی شده اند .

برای مثال سم پاش های پشتی برای مزرعه ها و باغ های کوچک و متوسط کاربرد دارد . و یا سم پاش های پشت تراکتوری برای مزرعه های بزرگ استفاده می شود . و یا سم پاش زنبه ای برای نواحی کوهستانی مناسب است . در میان این سم پاش ها ، سم پاش های پشتی با توجه به کارآییشان قیمت مناسبی دارند .

قیمت سمپاش موتوری هوندا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده معتبر سمپاش موتوری فرغونی ۱۰۰ لیتری

سمپاشی امری است مهم در عرضه کشاورزی که میسر نخواهد گشت مگر با استفاده از سمپاش که مدل های متفاوتی از آن موجود می باشد. اکنون با مراجعه به فروشنده معتبر سمپاش می

کانال تلگرام