کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش زنبه ای / فروش اینترنتی انواع سمپاش زنبه ای پر قدرت

فروش اینترنتی انواع سمپاش زنبه ای پر قدرت

فروش اینترنتی انواع سمپاش ها از جمله سمپاش زنبه ای که دارای قدرت زیادی برای سمپاشی می باشد از لحاظ اقتصادی با داشتن قیمت کمتر به نسب دیگر روش های فروش به صرفه می باشد.

سمپاش زنبه ای

ویژگی سمپاش زنبه ای

 سمپاش زنبه ای دارای قطعات مختلفی می باشد اما از مهمترین بخش های تشکیل دهنده ی آن  می توان به موتور بنزینی و پمپ سمپاش پیستونی اشاره کرد. در این مدل سمپاش از بشکه های جدا برای حمل مایع سم استفاده می کنند. موتور بنزینی دو یا چهار زمانه  با قدرت دو تا سه قوه اسب بخار از ویژگی های این نوع سمپاش می باشد. ظرفیت مخازن این سمپاش  بین صد تا دویست لیتر می باشد. مقدار سمی که در هر دقیقه می پاشد حدود پانزده تا بیست لیتر می باشد.

سمپاش زنبه ای

فروش سمپاش زنبه ای

 کشاورزان از انواع سمپاش ها برای از بین بردن آفات و سمو موجود در باغات خود استفاده می کنند . اما بیشتر آنها با گذشت زمان به دنبال سمپاشی هستند که به راحتی قابل حمل باشد و به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. همچین قدرت لازم برای ایجاد فشار برای پاشیدن سم را دارا باشند،زیرا کشاورزان در پی سمپاش هایی هستند که بتوان در کمترین زمان و سهولت زیاد سمپاشی را برلیشان انجام دهد. اگر در فکر خرید سمپاش جدید هستید سمپاش های زنبه ای با داشتن موتور و پمپ های مختلف،انواع شلنگ،لانس و شایتی های مقاوم می توانند گزینه ی خوبی برای انتخاب باشند.

سمپاش زنبه ای

نکات  ایمنی حین سمپاشی با سمپاش های زنبه ای

  •  از بو کردن سم حین سمپاشی خودداری کنید.
  • به هیچ وجه خوردن،آشامیدن و استعمال دخانیات را در حین کار انجام ندهید.
  • در صورت وزش باد عمل سم‌اشی را پشت به باد انجام دهید.
  • در هم زدن سم با دست هنگام مخلوط کردن آنها باهم خودداری کنید
  • سم ها را روی قسمت هایی که نیاز به سمپاشی ندارند نپاشید.
  • سم ها را به آب های جاری،استخر ها و محل آبشخور حیوانات وارد نکنید
  • ایجاد قطره های درشت توسط سمپاش بر روی گیاه باعث سوختگی آن می شود بنابراین فشار سمپاش را به صورت قطره های ریز تنظیم کنید.

سمپاش زنبه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سمپاش زنبه ای پرتابل

یک نوع از سمپاش های موجود در بازار نمونه زنبه ای می باشد که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد و در بخش بعد مورد بحث قرار می گیرند توجه افراد خریدار را به

کانال تلگرام