کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / فروش دانخوری مرغداری و لوازم دست دوم در تهران

فروش دانخوری مرغداری و لوازم دست دوم در تهران

فروش دانخوری مرغداری و لوازم دست دوم  آن در تهران و برخی از شهر های بزرگ صورت می پذیرد. فروش این تجهیزات و لوازمی مانند دانخوری به واسطه نمایندگان فروش شرکت مرجع، در اکثریت شهر های ایران صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و یا طراحی سالن مرغداری خود، می بایست با مدیران فروش مجموعه در ارتباط بود.

فروش دانخوری مرغداری

فروش دانخوری مرغداری :

طی بازدید هایی که در مراحل گوناگون از سالن های مرغداری متعدد به عمل آمد، در کنار مدیریت ضعیف مسعولان این رسته کاری، شیوه های سنتی نیز تاثیر بسیار زیادی نیز در جلو گیری از پیشبرد این صنعت اعمال کرده است. اما در کنار تمامی این ضعف ها فروشندگان، و تولید کنندگان بزرگی دستان پر توان خود را به منظور کاهش ضعف، و بالا بردن راندمان بازدهی در این صنعت عظیم به کار گرفته اند.

فروش دانخوری مرغداری

که از جمله لوازم مرغداری دانخوری را می توان معرفی کرد. به این دلیل که سیستم این نمونه از دانخوری ها به گونه ای طراحی شده است که احتیاجی به حضور نیروی کارآمد در محیط مرغداری نیست. و با تنظیم برنامه آن می توان طبق یک ریتم خاص تغذیه پرندگان مورد نظر را تامیین کرد.

دانخوری مرغداری :

از جمله نکات بسیار مهمی که در امر پرورش مرغ و تخم مرغ سبب می شود تا میزان سود دهی تا حد بسیار زیادی بالا برود، استفاده از تجهیزات و لوازم مناسب و کار آمد در سالن ها می باشد. در این بحث دانخوری مرغداری را شاخص قرار دادیم تا در این بین سالن داران عزیز با تاثیرات یک دانخوری خوب و کار آمد آشنا شوند.

  1. دانخوری دستی یا همان (دانخوری سطلی)
  2.  سیستم دانخوری ناودانی
  3.  سیستم اتوماتیک دانخوری زنجیری
  4. سیستم دانخوری اوگر

فروش دانخوری مرغداری

طبق بررسی هایی که به عمل آمده قدیمی بودن سیستم های مرغداری از جمله مشکلات در ارتقاع سطح کیفی و پرورش در سالن های مرغداری بوده است. به جرات می توان گفت اکثر مرغداریهای تخمگذار در سالن خود هنوز از سیستم قفس منبری بهره می برند که این نوع از قفس ها بسیار جاگیر بوده، و هزینه کارگری را کاملا بالا میبرد و سبب می شود تا سالنها از استاندارد بسیار کمی در امر تهویه، و گرمایشی و سرمایشی برخوردار باشند.

فروش دانخوری مرغداری

دانخوری مرغداری مکانیزه یا سنتی :

نکته حائز اهمیت اینکه با بهره گیری از یک طراحی مهندسی و کار آمد می توان در همان دوره زمانی سالن مرغداری مکانیزه ای در اختیار داشت. که در راسته خود بیشترین بازدهی و بالا ترین سود دهی را به همراه داشته باشد. و در این میان افرادی که طبق همان شیوه و سیستم های سنتی پیش می روند در همان طیف زمانی مشخص شده، بالا ترین هزینه ها را به همراه دارند که در کنار این هزینه ها پایین ترین بازدهی و سود رسانی را نیز به دنبال دارد. حال جای بسی تامل دارد که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید با کدام شیوه، روش، و یا برنامه پیش رفت.

فروش دانخوری مرغداری

تذکر :

ممکن است در زمان راه اندازی مجموعه مکانیزه خود متحمل یک سری هزینه ها شد. ولی در چند دوره اول، تمامی این هزینه ها جبران و به نتیجه دلخواه دست خواهید یافت.

فروش دانخوری مرغداری

لوازم دست دوم در تهران :

استان تهران به عنوان یکی از بزرگترین مناطق در ایران بوده که صنعت های بسیار زیادی در آن در حال کار می باشد. که از جمله آن صنعت مرغداری می باشد. و سالن داران بسیاری نیز در این راستا اقدام به جمع آوری مجموعه خود کرده اند. حال اگر با متخصصین کار آمد این استان در این زمینه مشورت به عمل آید, می توان در خرید ,  و فروش یک مجموعه کامل از لوازم دست دوم برای سالن مرغداری خود اقدام کرد. که با خرید لوازم دست دوم به جای نو، از پرداخت هزینه های بالا کاملا جلو گیری کرده، و سیستمی آب بندی شده که تست خود را پس داده باشد در اختیار می گیریم.

فروش دانخوری مرغداری
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت آنلاین دانخوری و آبخوری اتوماتیک و ساده مرغداری

قیمت دانخوری و آبخوری مرغداری در انواع ساده و اتوماتیک در سایت های آنلاین و …

کانال تلگرام