فن سیر کوله اصفهان یزد کرج

برای پرورش گیاهان، مرغ و قارچهای سفید از سالن های سر پوشیده استفاده می شود این سالن ها فضای اطراف را جدا کرده و آن  را برای کاشت مناسب می سازد. فن سیر کوله یکی از تجهیزات ضروری برای این فضاها است، در اصفهان، یزد و کرج می‌توانید به راحتی انها را خریداری و در سالن های خود استفاده نمایید.

این پژوهش به بررسی و تحلیل ویژگی‌های این تکنیک و چگونگی عملکرد آن می‌پردازد. اگر می خواهید این تجهیزات را برای سالن خود خریداری کنید، پیشنهاد می کنم که از شرکت ما خرید کنید. استفاده از فناوریهای فن سیر، شرایط یکنواخت و مناسبی را برای رشد انواع محصولات و پرندگان فراهم می کند و بازدهی کار را افزایش می دهد.

بهتر است برای صرفه جویی در هزینه های سالن و استفاده از ان در سالن های خود بهترین و با کیفیت ترین فن سیر را خریداری نمایید. انتخاب این فن ها و تعدادی که مورد نیاز هست احتیاج به محاسباتی دارد که برای شما توضیح خواهیم داد. برای پرورش گیاهان مختلف در فصولی که شرایط آب و هوایی برای کشت  مناسب نیست و شما نمی توانید از فضای باز برای کار خود استفاده کنید، باید یک سالن برای این کار بسازید.

فن سیر کوله اصفهان

به نظر می‌رسد که در اصفهان فن سیرهای  کوله با سطوح کیفی بالا تولید می‌شود که قابل استفاده برای مصرف کنندگان می‌باشد. فن سیرهای  کوله مانند یک تهویه مطبوع صنعتی بزرگ هستند که جریان هوا را در سراسر سالن برقرار می کنند و تجهیزات فن قوی دارند که هوای تازه را به اتاق می آورند و هوا را تجدید می کنند. این دستگاه ها علاوه بر ارائه گردش هوا، باعث ایجاد دما و رطوبت یکنواخت در سالن می شوند.

فن سیر کوله اصفهان

ایجاد شرایط پایدار و یکنواخت در گلخانه سبب افزایش بهره وری و ایجاد محیط پایدار برای گیاهان به منظور رشد و تولید میوه می گردد. اگر گلخانه ای فن نداشته باشد، دمای گلخانه به دلیل عدم جریان هوا در داخل آن افزایش می یابد و باعث خسارات مالی می شود،پس فن باید به تعداد، در ارتفاع مناسب و مکان مناسب برای اینکه کارآمد باشند نصب شوند و شرایط  مکان را به سطح مطلوب برسانند.

فن سیرهای کوله دارای دو انتها هستند که یکی از آنها با هوای آزاد در ارتباط است و دیگری با ساختار خاص خود باعث افزایش رطوبت در محیط گلخانه می شود. انتها فن سیر سلولزی سبب افزایش رطوبت می شود. رطوبت برای گیاهان گلخانه ای ضروری است و در شرایط آب و هوایی مطلوب خود، بازده بالایی دارند. در انتخاب فن، مساحت سالن باید در نظر گرفته شود و سپس متعهد به خرید فن شوید، برای مثال هر متر مربع از زمین نیاز به یک متر مربع هوا تازه در دقیقه دارد.

بگذارید مثالی برایتان بزنم فرض کنید که یک گلخانه ۱۰۰۰ متری داشته باشید، حداکثر تا ۱۰۰۰ متر مکعب در دقیقه به هواده ی احتیاج دارید. روش دیگری برای محاسبه تعداد فن کولر تهویه هوا وجود دارد، به این ترتیب که ما اولین تهویه مطبوع را در ابتدای گلخانه قرار می دهیم و سپس ما از یک فن سیر دیگر برای ۱۵ متر استفاده می کنیم. برای فن هایی که پره های  افقی دارند در ارتفاع ۲ متر از بالای زمین نصب شده اند به طوری که آنها می توانند رطوبت را به خوبی به دلیل ارتفاع پایین  به وجود آورند ،البته این نوع فن ممکن است برخی خطرات وجود داشته باشد که باید در هنگامنصب و استفاده دقت کافی را داشت.

فن سیر کوله یزد

برای ایجاد شرایط هوای متعادل، رطوبت و حتی دما در سالن‌های سر پوشیده نیاز به استفاده از تکنیک تهویه هوا با فن سیر کوله یزد است. شما می توانید به راحتی به این نوع فن ها دسترسی داشته باشید. هر فن دارای تعدادی پره فولادی یا پروفیل ویا آلومینیومی است که لبه‌های پرس شده باعث افزایش راندمان این فن‌ها می‌شود.

فن سیر کوله یزد

استفاده از فن سیر مناسب برای  گیاهان بسیار حایز اهمیت است. علاوه بر رشد بهینه گیاهان کشت شده، هوادهی نیز مانع ایجاد شرایط مناسب برای رشد قارچ ها و باکتری ها می شود، به طوری که آنها عمدتا مکان های راکد را برای رشد انتخاب می کنند. علاوه بر این، استفاده از فن سیر کوله در گلخانه ها باعث جلوگیری از حملات آفات به محصولات و کاهش خسارت می شود. استفاده از این روش ها می تواند به گیاهان در گرده افشانی کمک کند و همچنین می تواند برای سم پاشی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

گیاهان به دی اکسید کربن نیاز دارند تا بتوانند در طول چرخه فتوسنتز، قرار بگیرند و با استفاده از دی اکسید کربن به رشد وپرورش بپردازند. فن سیر کوله به گیاهان اجازه می دهد تا به مقدار دی اکسید کربن که نیاز دارند دسترسی داشته باشند.

فن سیر کوله کرج

ایجاد شرایط خوب و پایدار برای پرورش گیاهان و حیوانات در سالن های بزرگ سرپوشیده نیاز به امکاناتی برای جا به جایی هوا و رطوبت دارد این امر به دلیل وجود فن سیر کوله ایجاد می شود. در کرج این فن ها با کیفیت بالا تولید و در سطح کشور عرضه می شوند. حفظ ثابت بودن دما، در سالن هایی که طیور را پرورش می دهند امری حیاتی است. دمای ثابت باعث تخم‌گذاری مرغ‌ها می‌شود و بازده تولید گوشت مرغ نسبت به غذای  مصرف شده بالا است، در صورت بروز نوسانات دمای سالن طیور، این افت فشار و مواد زائد آن‌ها بسیار افزایش می یابد.

فن سیر کوله کرج

این وسایل دارای تنوع بسیار بالایی هستند، ویژگی‌های منحصر به‌ فرد آن‌ها، مصرف انرژی کم و صدای کم، به علاوه قدرت بالا در مکش و دمش بالای هوا، استفاده از این دستگاه‌ها رادر ساخت سالن‌ها ضروری نموده است. اگر می خواهید سالن خود را مجهز کنیدو تعدادی از این فن ها را خریداری نمایید،کافی است در سایت ما فرم پرکنید تا باشما تماس گرفته شود و برای خرید مطمئن راهنمایی شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما