فن سیر کوله گلخانه تک فاز مرغداری

با ازدیاد سالن ها و سوله ها و گلخانه های صنعتی بزرگ برای پرورش انواع قارچ و حیوانات به ویژه طیور، این امر منجر به استفاده از فن تک فاز در سراسر ایران شده است. همه این فضاهای داخلی از تهویه این محصولات برای حذف هوای نامطبوع داخل استفاده می کنند. استفاده از این نوع پنکه ها محیطی مناسب برای رشد گیاهان و یا سلامت حیوانات در سالن ایجاد می کند.

تمامی این نمونه ها برای مقاصد صنعتی تولید می شوند که همگی دارای تهویه مطبوع هستند و یکی از اصول بهداشتی سالن ها می باشد. از این نمونه ها، رایج ترین نوع این محصولات که بیشتر برای سالن های صنعتی مناسب است، پنکه های گردشی است. وظیفه اصلی این محصولات ایجاد هوای راحت در سالن و ایجاد تعادل در رطوبت محیط و یکنواختی دما می باشد. قبل از نصب این محصولات باید در نظر داشته باشیم که فن ما چقدر باید کارایی داشته باشد و این فن برای چه محیطی نصب شود و چه عملکردی داشته باشد. با ما همراه باشید تا شما را با جدیدترین محصولات آشنا کنیم تا از کاربردهای مختلف این محصول آگاه شوید.

فن سیر کوله گلخانه

پرورش گل رز در گلخانه نیاز به محیطی سالم و راحت دارد، بنابراین اولین اصل در این تجارت، تجهیز اتاق به یک پنکه است. کار اصلی ما در گلخانه پرورش انواع گل ها در منطقه ای دور از محیط طبیعی است و با این کار می توانیم در هر فصل انواع گل داشته باشیم. اما برای داشتن یک گلخانه خوب نیاز به هوای راحت مانند هوای طبیعی دارید و این کار با کمک فن های مختلف انجام می شود. با آوردن هوای تازه به پنکه و گلخانه دیگر نگران آفات، حشرات و از بین رفتن محصول نباشیم.

گلخانه بدون فن دارای یک شکاف هوای ثابت است که گرمای هوا را به سرعت جذب می کند و پس از چند ساعت یک منطقه رطوبت زدایی شده داریم که برای پرورش گل مناسب نیست. بنابراین همه ما فهمیدیم که گلخانه بدون فن، اتاقی بدون رطوبت است و هوای ناسالم و راکد خواهد داشت. در حالی که اکثر افراد تصور می کنند که پنکه ها فقط برای تهویه مطبوع دو اتاق هستند، این محصول در کنترل دما و رطوبت سالن ها نیز موثر است. فن های گلخانه ای به عنوان یک ورودی و خروجی عمل می کنند که از یک طرف به رطوبت اجازه می دهد از طریق سیستم تبخیر وارد شود و از طرف دیگر هوا را با کمک فن های خروجی از داخل به بیرون منتقل می کند. یکی از مزایای مهم پنکه ایجاد رطوبت و تهویه هوا، جلوگیری از افت فشار هوای محیط و ایجاد زنجیره هوای مناسب، برای افزایش شرایط رشد و نمو گیاهان در گلخانه است.

فن سیر کوله تک فاز

برق تک فاز در اکثر سالن های صنعتی و گلخانه ها استفاده می شود که برای استفاده از پنکه های سیر کوله مناسب است. سیستم گرمایش و سرمایش علاوه بر ایجاو محیطی راحت با استفاده از این محصولات در سالن ها از عملکرد بهتر فن نیز بهره می برند. سیستم کاربردی این فن ها بسیار ساده است، با توجه به شکل و جهت ورودی هوا طراحی شده اند و انواع مختلفی دارند. در این سیستم یک محفظه استوانه ای وجود دارد که هوای محیط را جمع آوری کرده و به فن منتقل می کند.

فن سیر کوله تک فاز

این محصولات که از 4 تا 6 پروانه تشکیل شده اند دارای دینام حرکتی هستند که با چرخش خود میزان اکسیژن محیط را تنظیم می کند. محصولات جدید تولید شده دارای لبه های پرس هستند که نسبت به مدل قبلی از نظر کارایی بهبود یافته است. نباید فراموش کرد که هر چه پنکه بزرگتر باشد، قدرت تهویه بالاتر می رود و تهویه مطبوع در شرایط مناسب تری انجام می شود. این فن ها ساختار ساده ای دارند و از ویژگی های آنها می توان به موتور، پروانه آلومینیومی یا فولادی کم صدا، مکش زیاد، محفظه فولادی و غیره اشاره کرد که باید در دهانه سالن ها فن قرار داده شود و تعداد آنها با توجه به سایز تهیه می شود تا اطمینان حاصل شود که بهترین عملکرد را ارائه می دهند. محل قرارگیری فن ها باید در هر دهانه موازی و مخالف یکدیگر باشد تا قدرت مکش بالایی داشته باشد. برای سرعت چرخش فن باید در نظر بگیریم که برای هر متر مربع سالن به یک متر مکعب تهویه در دقیقه نیاز داریم.

فن سیر کوله مرغداری

همه ما می دانیم که اولین عامل برای افزایش تولید طیور، آب و هوای مناسب برای جوجه ها است که امروزه توسط فن سیر کوله ممکن شده است. استفاده از فن ها و خنک کننده های اسکرول باید در بالاترین قسمت سالن باشد تا از تهویه مناسب اطمینان حاصل شود. مزیت استفاده از این محصولات این است که از تغییرات دمایی ناگهانی در سالن جلوگیری می کند و اجازه نمی دهد حیوانات بمیرند. یکی از وظایف اصلی این فن ها گردش هوای خوب است که از رشد باکتری و کپک در سالن ها جلوگیری می کند. در زمستان فن اصلی خاموش می شود و این به این دلیل است که هوای گرم در بالا جمع می شود. پس از خاموش شدن فن، سنسورهای گرمایش فعال می شوند و با استفاده از فن، هوای گرم را به کل محیط به گردش در می آورند.

فن سیر کوله مرغداری

پنکه سیرکوله که در مرغداری استفاده می شود با پنکه ای که در گلخانه استفاده می شود متفاوت است و قبل از خرید باید به این موارد توجه کنید. اگر صاحب یک سالن گلخانه یا صنعتی هستید، برای خرید محصولات اورجینال باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. این گروه بزرگترین تولید کننده این محصولات در ایران است که پاسخگوی اکثر نیازهای بازار است و ضریب اطمینان این گروه بالاست. همچنین می توانید با مراجعه به سایت مشتری دائمی ما شوید و از خرید خود لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما