کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / قیمت خرید و فروش عمده سمپاش سوار شونده پشت تراکتوری ۸۰۰ لیتری دست دوم

قیمت خرید و فروش عمده سمپاش سوار شونده پشت تراکتوری ۸۰۰ لیتری دست دوم

قیمت سمپاش ۸۰۰ لیتری پس تراکتوری با توجه به کیفیت آن و همچنین نو یا دسته دوم بودن آن متفاوت است. قیمت این نوع سمپاش­ها را می‌توان از سایت‌های معتبر فروش این نوع محصولات به دست آورد.

سمپاش 800 لیتری

سمپاش پشت تراکتوری

همان‌طور که از نام این سمپاش­ها پیداست، برای اتصال به پشت تراکتور ساخته شده است. مخزن این نوع سمپاش­ها معمولا شفاف بوده به طوری که مایع درون آن قابل رویت می باشد. نکته مهمی که در مورد این سمپاش­ها می­توان به آن اشاره کرد اندازه مخزن است. معمولا اندازه مخزن سمپاش­های پشت تراکتوری بزرگتر از سایر مخزنهای مشابه است.

سمپاش پشت تراکتوری معمولا برای مبارزه با آفات و بیماری­های گیاهی و جلوگیری از آسیب دیدن محصولات کشاورزی طراحی و مورد استفاده قرار می­گیرند. از این سمپاش­ها می توان برای اسپری کردن محلول­های تقویت کننده گیاهان از جمله کود مایع و سموم دفت آفات در باغات میوه­هایی همچون هلو، زیتون، سیب و غیره به صورت مکانیزه استفاده کرد.

سمپاش 800 لیتری

مزایای استفاده از سمپاش پشت تراکتوری

از مزایای استفاده از این نوع سمپاش­ها می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بالا بردن سرعت عملیات سمپاشی تا ۷ برابر
  2. حفاظت بیشتر از محیط زیست
  3. یکنواخت بودن عملیات پاشش مواد مایع بر سطح مزراع و باغات
  4. کاهش مصرف میزان کود و بالا رفتن کیفیت محصولات 

سمپاش 800 لیتری

قیمت انواع سمپاش پشت تراکتوری ۸۰۰ لیتری نو و دست دوم

سمپاش پشت تراکتوری به طور کلی به دو دسته تقسیم می­شود:

  • سمپاش تراکتوری کششی
  • سمپاش تراکتوری سوار شونده

قیمت انواع مختلف این نوع سمپاش­ها با توجه به اندازه مخزن و نیز کیفت آن یعنی نو یا دسته دوم بودن، متفاوت می­باشد. برای آگاهی یافتن از قیمت انواع سمپاش­های پشت تراکتوری ۸۰۰ لیتری می­توانید با سایت­های عرضه کننده ادوات کشاورزی مراجعه کنید و قیمت به روز محصولات را مشاهده نمایید.

سمپاش 800 لیتری

قیمت خرید و فروش سمپاش ۲۰۰۰ لیتری توربولاینر باغی و زراعی

نسل جدید سمپاش های تراکتوری با قابلیت پاشش بهینه و بازدهی بالا به بازار عرضه شده است که این دستگاه ها را با نام تجاری توربولاینر می شناسند. این سمپاش ها در دو حالت توربولاینر باغی و زراعی برای مصرف عموم در بازار موجود می باشد. و هر کدام از نمونه های ذکر شده در ابعاد مختلف و مخازن متغییر و میزان خروجی های متفاوتی تولید می شود که با توجه به نیاز و درخواست مشتری این دستگاه تولید و به بازار عرضه می شود. و یکی از پر کاربرد ترین این دستگاه نمونه سمپاش توربولاینر باغی می باشد با مخزن ۲۰۰۰ لیتری.

سمپاش 800 لیتری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774681
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده سمپاش پشت تراکتوری | تولید و فروش آن در مدل های متنوع در کشور

سمپاش ها یکی از ابزار و لوازم ضروری و مهم در امر کشاورزی و باغبانی هستند. با این وسیله انواع سموم کشاورزی در سطح مزارع و بر روی بذر ها، گیاهان و درختان پخش می ش

کانال تلگرام