بازار هواکش صنعتی بزرگ

امروزه با پیش رفت تجهیزات، بازار هواکش های صنعتی در اندازه های بزرگ بسیار پر رونق بوده است. در این مقاله قصد داریم شما را با تاریخچه استفاده از هواکش آشنا کنیم.

قدمت این دستگاه خیلی به سال های دور باز نمی گردد بلکه در قرن های گذشته زمانی که افراد معادنی را برای استخراج محصولاتی حفر می کردند احتیاج داشتند برای این که در عمق های زیری زمین نفس بکشند دستگاه تهویه هوا را به کار گیرند که بعد ها با توجه به نیازشان این دستگاه را خلق کردند که در این دوره با پیشرفت این ابزار از شکل و فایده مدرن تری ساخته شده است و در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

هواکش صنعتی

بسیاری از صنایع از هواکش های صنعتی برای تهویه و خارج کردن بوی بد از هواکش های صنعتی استفاده میکنند. علاوه بر آن بسیاری از محیط های بزرگ مانند: باشگاه ها، آزمایشگاه ها سوله های بزرگ و حتی باشگاه ها لازم است که از این ابزار استفاده کند تا با چرخش هوا در محیط آلودگی ایجاد نشود.

استفاده از این محصول را در کارخانه های بزرگ نباید نادیده گرفت چرا که باعث می شود در فصل تابستان گرما و حرارت را از محل مورد نظر به بیرون از هوای کارخانه ببرد و هوای تازه را از خارج به داخل محیط بیاورد. همچنین بسیاری از مکان ها مانند: آشپزخانه های تهیه غذا برای این که بتوانند هوای آلوده و حرارت محیط کاری خود را خارج کنند احتیاج است که از این محصول بهره بگیرند تا راندمان کاری خود را افزایش دهند.

هواکش صنعتی بزرگ

بدون تردید می دانید، محیط هایی که بسیار وسیع بوده و ابزار هایی را دارد که گرمای زیادی را تولید میکنند باید حتما از هواکش های صنعتی بزرگ بهره بگیرند چرا که ذراتی آلوده همچون خاک و آلاینده های آسیب رسان را تا حد قابل توجهی خارج کرده و به جای آن هوای تازه را وارد محیط می کند.

همچنین همانطور که در مطالب بالا تر گفته شد حرارت را کاهش میدهد و باعث می شود تا از داغ شدن بسیاری از دستگاه های خاص جلو گیری کند اگر این هواکش ها را در این محیط به کار نگیرید ممکن در اثر داغ کردن ابزار محیط کار شما دچار آتش سوزی شود و خسارت های جبران ناپذیری را به جا بگذارد.

هواکش صنعتی بزرگ

بازار هواکش صنعتی

خوشبختانه بسیاری از صاحبان صنایع دریافته اند که باید در مکان های خود از هواکش های صنعتی استفاده کنند و این حجم از آگاهی باعث شده تا بازار این محصول بسیار پر تقاضا باشد.

خیلی از کارخانه هایی که در شمال کشور واقع هستند ممکن است رطوبت موجود به ابزار ها آسیب برساند که با استفاده از این دستگاه می توانند تا حد زیادی رطوبت داخل محیط را خشک و به بیرون منتقل کرد و بسیاری از کارگرانی که در حال فعالیت در کارخانه ای صنعتی هستند باید در محیط از این ابزار استفاده شود تا مواد آلوده ای که بر روی بدن تاثیر می گذارد به وسیله این دستگاه ها تهویه شود.

هواکش صنعتی کوچک

در مطالب بالا تر توضیحاتی را در خصوص هواکش های صنعتی بزرگ پرداختیم در این مقاله قصد داریم سایز کوچک آن را هم مورد بررسی قرار دهیم.

سایز کوچک آن قیمت مناسب تری را داشته و در فضا های کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع به راحتی قابلیت جا به جا شدن را دارد و می توانید هر از چند گاهی پره های آن را خارج کرده و بشوید تا بتواند عملکرد بهتری را داشته باشد. یکی دیگر از مشخصات این محصول کم صدا بودن آن است و به راحتی می توانید قطعات خراب شده آن را تعمیر کنید.

هواکش صنعتی کوچک

هواکش صنعتی سبک

بسیاری از کارخانه ها در حال تولید هواکش های صنعتی سبک هستند تا علاوه بر کارایی بالا وزن کمتری را داشته باشد تا میزان مصرف انرژی کمتری را هم به همراه داشته باشد.

این محصول قابلیت کنترل از راه دور دارد و به راحتی می توان آن را خاموش و یا راه اندازی کرد، در مواقعی که فیلتر این محصول آلوده می شود و کارایی آن را کاهش می دهد می توانید به راحتی آن را تعویض کنید. این دستگاه در بسیاری از محیط های خانگی هم استفاده می شود.

هواکش صنعتی کوچک قیمت

همانطور که در مطالب بالا تر اشاره کردیم این نوع هوا کش های صنعتی کوچک قیمت پایین تری را به انواع دیگر دارند و اکثر افراد می توانند آن را تهیه و در محیط های کاری خود نصب کنند.

هواکش صنعتی یک متری

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید برای نصب هواکش های صنعتی بهتر است آن را یک متری بالا تر از دیوار مورد نظر نصب کنید تا عملکرد بالا تری را داشته باشد.

هواکش صنعتی یک متری

انواع هواکش صنعتی

بهتر است مطلع شوید که هواکش های صنعتی از انواع گوناگونی ساخته شده اند که هر کدام کارایی خودشان را دارند. هواکش های ساده و به اصطلاح پروانه ای بسیار از ساختار معمولی تشکیل شده اند که برای فضای های کوچک کاربرد دارند که از تقریبا 4 یا 6 پره ساخته شده است و باعث می شود یک جریان هوای وارونه ایجاد کند از راکت بودن اکسیژن جلو گیری می کند.

یکسری از هواکش ها می باشند که هوای آلوده را با قدرت به دون خود می کشند و با سرعت خیلی بالا آن را از خود خارج می کنند این مدل بیشتر برای فضا هایی که گرمای بیشتر و آلودگی زیادی را دارد استفاده می شود که به آن گریز از مرکز می گویند.

قیمت هواکش صنعتی

بیشتر تولیداتی که در رابطه با هواکش های صنعتی صورت می پذیرد قیمت های متنوعی را دارد که بسته به کیفیت قطعاتی دارد که در آن به کار می رود. هر چه این تجهیزات کیفیت بالایی را داشته باشد قیمت آن هم افزایش پیدا می کند و برعکس.

قیمت هواکش صنعتی

خریدار هواکش صنعتی

بسیاری از افراد همیشه قیمت هواکش های صنعتی را اولویت خود قرار می دهند در صورتی که خریدار ها باید کیفیت را مورد سنجش خود قرار دهند چرا که اگر از نوع بی کیفیت آن استفاده کنند باید همیشه هزینه ای را برای تعمیر آن بپردازند.

خرید و فروش هواکش صنعتی

تهران یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید هواکش های صنعتی می باشد که خرید و فروش را بسیار آسان کرده و بسیاری از متقاضیان می توانند از این تولید کننده ها بهترین انتخاب را داشته باشند.

خرید و فروش هواکش صنعتی

مجموعه ما توانسته با تولیدات متنوع یکی از بهترین رتبه ها را از میان رقبای خود کسب کند. اگر به دنبال با کیفیت ترین هواکش های صنعتی هستید با پر کردن فرم با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما